Drodzy Rodzice,

W naszej placówce w tym roku system opieki wakacyjnej  na lipiec funkcjonuje według wytycznych z urzędu- poniżej:

SYSTEM OPIEKI WAKACYJNEJ W PRZEDSZKOLACH PUBLICZNYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO

1. W szczególnie uzasadnionych przypadkach rodzic będzie miał możliwość skorzystania z przedszkola na terenie Miasta w okresie wakacyjnym:

2. Harmonogram systemu opieki wakacyjnej

złożenie podania przez rodzica wraz z uzasadnieniem o konieczności korzystania z innego przedszkola  (31.05);

zebranie deklaracji i podań od rodziców (31.05) z określeniem pełnych tygodni korzystania z zastępczej  placówki

analiza wykorzystania miejsc w placówce w okresie wakacyjnym (do 14 czerwca);

rozpatrywanie złożonych przez rodziców podań oraz analiza uzasadnień (do 14 czerwca) decyduje dyrektor z uwagi na znajomość środowiska rodzinnego dziecka ( nie zawsze będzie to najbliższa placówka);

– wskazywanie rodzicom, w szczególnie uzasadnionych przypadkach, innego przedszkola, z którego może skorzystać dziecko (do 14 czerwca);

Ze względu na planowany remont- na sierpień, zapisy odbywały się w marcu- o czym byli Państwo poinformowani. Aktualnie, dla zapisanych dzieci dopinamy kwestie organizacyjne i niebawem poinformujemy Państwa o szczegółach.