Drodzy Rodzice!
Zapraszamy 01. 09. 2021 r. do naszej placówki.
Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na Procedury Covid-19, będą mogli Państwo wejść tylko na teren szatni. W przypadku grup trzylatków, w szatni będzie obecny jeden z nauczycieli z grup najmłodszych, który odpowie na Państwa pytania.
WYPRAWKA: w pierwszym dniu proszę zaopatrzyć dzieci w:
  • obuwie zmienne
  • ubranka na przebranie
  • poduszkę z poszewką oraz piżamkę- tylko dzieci z grup najmłodszych
  • zaświadczenie o alergii pokarmowej, w tych przypadkach kiedy dziecko nie może spożywać określonych produktów.
W drugim tygodniu września zostaną zorganizowane zebrania z nauczycielami, którzy poinformują Państwa o innych ważnych rzeczach.
27. 08. 2021 na stronie zostaną również zamieszczone wzory dokumentów, które uzupełnione będą Państwo składać w sekretariacie.
Natomiast 30. 08. przed placówką zostaną umieszczone listy dzieci z podziałem na konkretne grupy.
Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.