ikona - Ważne

Dyrektor Przedszkola nr 109 z oddziałam integracyjnymi informuje, że w związku ze zmianami w programie naliczeniowym, we wrześniu zostały wysłane do Państwa mylne maile, które informowały o zerowych opłatach za pobyt i wyżywienie (maile informowały o naliczonej opłacie za sierpień, który był miesiącem wakacyjnym).

Od sierpnia 2021 nie możemy Państwa informować o zadłużeniu formą mailową.

Mailowo będziemy informować tylko o bieżących opłatach za przedszkole (w październiku zostaną wysłane maile z opłatą tylko za wrzesień, w listopadzie tylko za październik).

Ewentualne zadłużenia Państwa powstały z wyniku niedokonanej opłaty bieżącej w roku szkolnym 2020/2021  w Przedszkolu 109 do dnia 15.08.2021.

Bardzo prosimy o uregulowanie opłat. Po 15.10.2021 wszelkie zadłużenia zostaną przekazane do wydziału windykacji.

W razie wątpliwości zapraszam Państwa do sekretariatu przedszkola nr 109

lub telefonicznie 071/798-67-54

Dyrektor Przedszkola 109 z oddziałami integracyjnymi

Agnieszka Latacz