ikona - info

Wszystkie dzieci zapraszamy 1. września od 6.30 do 9.00 do swoich grup. Listy z podziałem na grupy będą dostępne w dniu 31. sierpnia przed wejściem do przedszkola. Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Rodzice mogą wejść z dzieckiem tylko na teren szatni, skąd dziecko zostanie odprowadzone przez pracownika przedszkola do swojej sali.

Wyprawka dla maluszków:

• poduszka ( „jasiek”) z poszewką,
  • piżamka,
  • ubranka na przebranie (bielizna, bluzeczki, spodnie),
  • kapcie.

Prosimy, aby wszystkie rzeczy były podpisane.

W pierwszym tygodniu września odbędą się zebrania z nauczycielkami grup, na których zostaną przekazane pozostałe informacje. Daty zebrań zostaną zamieszczone na stronie 31. sierpnia.

W zakładce „Dla Rodziców – Dokumenty” są dostępne nowe wzory dokumentów. Prosimy o ich uzupełnienie i zwrot do 2. września, do przygotowanego pudełka w szatni. Dokumenty mogą być drukowane dwustronnie, w pomniejszonym formacie – w trosce o środowisko. Zgody na udział w zajęciach z religii składają tylko rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko uczestniczyło w zajęciach. Brak zgody równoznaczny jest z tym, że dziecko nie będzie uczestniczyć w zajęciach.

Rodzice, którzy składali deklarację udziału w zajęciach religii, zgodę na publikację wizerunku dziecka, oświadczenie covid, zgodę na udział w wycieczkach  oraz upoważnienie do odbioru dziecka w poprzednich latach, nie robią tego ponownie. (W każdej chwili można wycofać zgody lub upoważnienia.) Wszyscy natomiast składają kartę informacyjną, wpisując aktualne dane.