ikona - Ważne

Drodzy Rodzice!

W dniu dzisiejszym (21. 11. 2022 r.) miała miejsce awaria pieca centralnego ogrzewania w naszym przedszkolu. Piec rano nie włączył się.  Była to trzecia awaria w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Niezwłocznie została zgłoszona do Zakładu Inwestycji Miejskich oraz bezpośrednio do serwisu i w tym samym dniu usunięta. (Podobnie jak w poprzednich sytuacjach.) Aktualnie piec grzeje. Prosimy jednak, aby dzieci do placówki ubrać cieplej- najlepiej na cebulkę, aby w razie ponownego zaistnienia takiej sytuacji, zanim temperatura w salach wyrówna się, odpowiednio zareagować.

W związku z tym, że problem się powtarza, może zdarzyć się, że w którymś momencie, doraźne naprawy pieca okażą się niewystarczające. Jeśli zaistnieje sytuacja, w której nie będziemy w stanie przywrócić w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci, odpowiedniej temperatury, zostaną Państwo poinformowani i nastąpi tymczasowe zawieszenie zajęć w placówce. Miejmy jednak nadzieję, że do tak poważnej sytuacji nie dojdzie.