ikona - info

DRODZY RODZICE

Nowy rok rozpoczynamy w piątek 01. 09. 2023 r. Przedszkole pracuje od 6 30.- 17.00

Dzieci są przyprowadzane przez Rodziców do szatni, a następnie, po pożegnaniu się z Rodzicami,  odprowadzane są przez wyznaczonych pracowników do sal.

Zebrania z nauczycielami grup odbędą się w pierwszym i drugim pełnym tygodniu września. Nauczyciele przekażą Państwu niezbędne informacje. Daty zebrań będą zamieszczone na naszej stronie oraz wywieszone na plakacie informacyjnym.

Nowo przyjęte dzieci składają w sekretariacie dokumenty, które znajdują się na naszej stronie w zakładce „Dla Rodziców- Dokumenty”.

Karta informacyjna-  składają wszyscy-( proszę zwrócić uwagę na podpisy ) do 06. 09. 2023 r.

Informacje o szkole obwodowej- tylko Rodzice dzieci sześcioletnich  do 06. 09. 2023 r.

Karta odbioru dziecka- nowo przyjęte dzieci oraz jeśli nastąpiła zmiana osób, które są upoważnione do odbioru dziecka do 06. 09. 2023 r.

Pozostałe dokumenty (zgody oraz zgłoszenie do udziału w religii składają Państwo u nauczycieli – podczas zebrań)

Dzieci, które kontynuują edukację w naszym przedszkolu, składają ponownie tylko kartę informacyjną! – proszę zwrócić uwagę, czy jest podpisana  we wszystkich miejscach!

Listy z podziałem na grupy zostaną wywieszone do informacji w czwartek 31. 08. 2023 r.  przed wejściem do placówki.

WYPRAWKA:

W pierwszym dniu pobytu w przedszkolu dzieci powinny posiadać:

-obuwie zmienne

-ubranie na przebranie (majteczki, skarpetki, koszulka, spodenki)

-dzieci zakwalifikowane do grup trzylatków dodatkowo: poduszeczka typu „jasiek” z poszewką oraz piżamka

Pozostałe rzeczy będą ustalane w poszczególnych grupach z nauczycielami.

Do zobaczenia:)