Autorka i ilustratorka książek dla dzieci zaprasza na spotkanie autorskie pod nazwą
„Podróż w czasie z muzyką Beethovena w tle”, które odbędzie się 24 października w naszym przedszkolu.
Celem spotkania jest wzbudzenie wśród dzieci ciekawości świata, wzbogacenie ich postrzegania rzeczywistości oraz zachęcanie do nauki czytania. Autorka opowie dzieciom o pracy pisarki oraz o podróżach, które są jej wielką pasją.
Spotkanie trwać będzie 40-60 min. Poprzez zastosowanie multimedialnej prezentacji, dzieci w sposób dla nich atrakcyjny będą miały okazję uczyć się o miejscach dalekich i bliskich.
Program spotkania został stworzony na podstawie książki „Jaszczurka Cziczi. Magiczna podróż w czasie” i nawiązuje do treści bajki.
W trakcie spotkania posłuchamy fragmentów  Sonaty księżycowej oraz V Symfonii Beethovena.
Największym celem i misją autorki jest takie zaprezentowanie treści aby stalo się to zachętą do nauki czytania.
Te wartości pięknie wpisują się z potrzeby współczesnego świata, oraz podstawowe umiejętności, które niestety słabną. Mam na myśli umiejętność czytania ze zrozumieniem i czytania w ogólnym znaczeniu.
W dniu spotkania będzie możliwość zakupienia książki z osobistą dedykacją od autorki w cenie 25 zł. Książki są pięknie wydane, w twardej oprawie, kolorowe i interaktywne, posiadają pozytywne opinie psychologów. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia Żar Serca w szczególności na potrzeby 16 letniej Kingi, chorującej na nefropatię.
O autorce:
Ewa Kołodziejczyk- prezeska Stowarzyszenia Żar Serca, autorka i ilustratorka książek dla dzieci oraz tomiku wierszy „Lirycznie”. Dotychczas odbyła blisko 400 spotkań autorskich w całej Polsce. Organizatorka i inicjatorka wydarzeń społecznych i kulturalnych m.in. Kobiecości w obiektywie.
Więcej informacji: