Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy 105 rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji pracownicy przedszkola oraz dzieci ze wszystkich grup zebrali się na sali gimnastycznej. Wszyscy z zachwytem i ze wzruszeniem oglądali występ grupy 4a, która zaśpiewała piosenkę ” 11 listopada” oraz wysłuchaliśmy wiersz ” Co to jest Polska?” W trakcie uroczystości były również inne piosenki patriotyczne, w których dzieci aktywnie uczestniczyły oraz praca plastyczna poczas,której dzueci na mapie Polski przyklejały białe i czerwone serduszka. W tym dniu podczas uroczystości grono Pedagogiczne, Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor oraz pozostali pracownicy przedszkola zaśpiewali pieśń ” Rozkwitały pąki białych róż”. Nasze przedszkole przystąpiło do akcji SZKOŁA DO HYMNU, dlatego nasze świętowanie zakończyliśmy o godz. 11.11. odśpiewaniem Hymnu Narodowego ” Mazurek Dąbrowskiego”.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.