plakat zbiórki elektrośmieci
Plakat zbiórki elektrośmieci 2024
plakat zbiórki elektrośmieci

NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W AKCJI EKOLOGICZNEJ „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”. Celem inicjatywy jest kształtowanie wśród dzieci świadomości ekologicznej, rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne, a także zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W grupach odbędą się zajęcia edukacyjne, pogadanki, zabawy na ten temat.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI BĘDZIE TRWAĆ DO KOŃCA LUTEGO 2024 roku – elektrośmieci można umieszczać w kartonach znajdujących się przy wejściu do przedszkola. W przypadku sprzętów wielkogabarytowych prosimy o zgłoszenie dzień wcześniej nauczycielkom w grupie.

W ZAMIAN ZA PRZYNIESIONY ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY I ELEKTRYCZNY NASZA PLACÓWKA OTRZYMA BONY WYMIENNE NA NAGRODY RZECZOWE (zwykle artykuły plastyczne dla dzieci itp.) . ZATEM ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!! 🙂