Drodzy Rodzice!!

Zgodnie z informacjami przekazanymi Radzie Rodziców na zebraniu w dniu 21. 02. 2024 r.,  w okresie od kwietnia do września 2024 r. w  naszej placówce planowany jest remont. Część najcięższych prac zaplanowana jest na lipiec i sierpień.

W lipcu mamy planowaną przerwę wakacyjną- dzieci, które będą wymagać opieki w tym okresie, po złożeniu podania do Dyrektora Przedszkola nr 109, będą objęte opieką w placówkach zastępczych.

Ze względu na zakresy wykonywanych prac i brak możliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych warunków pobytu w naszej placówce, jesteśmy zmuszeni zamknąć przedszkole również w miesiącu sierpniu.
W sierpniu szukamy przedszkoli, które przyjmą nasze dzieci wraz z nauczycielami. Jednak nie na zasadzie, że cała grupa przechodzi do innej placówki ze swoimi wychowawcami. Będziemy tworzyć różne grupy, z zapisanych dzieci. Musimy wiedzieć ile takich grup trzeba zabezpieczyć- dlatego prosimy o dokonywanie do dnia 15. 03. 2024 r., u swoich nauczycieli, zapisów dzieci na sierpień, z określeniem dokładnych tygodni.
Nie możemy zagwarantować, że będą to placówki w pobliżu.

Bardzo prosimy o zrozumienie tej sytuacji. Prosimy wpisać tylko te dzieci, które naprawdę nie będą miały możliwości zapewnionej opieki w tym okresie i nie wpisywanie dzieci „na wszelki wypadek”.